Корзина
15 отзывов
EXCLUSIVE AVTO
+380953249535
+380501711036

О нас

 

Наша компанія займається продажем колісних дисків, комплектуючих для них. Всі товари представлені в нашому магазині тільки від оригінальних виробників і мають відповідні сертифікати.

Також перед оформленням замовлення нашими менеджерами проводиться перевірка на предмет сумісності товару, що цікавить до вашого автомобіля.

Колісні диски, які ми представляємо, тільки від європейських, американських і японських виробників, китайські і тайванські виробники в нашому магазині не представлені зовсім, так як для нашої компанії пріоритет в роботі - безпека клієнта, тому ми рекомендуємо і надаємо товари тільки від іменитих і перевірених компаній.

У нас ви зможете самостійно підібрати під Ваш автомобіль литі, ковані і змішані колісні диски від іменитих виробників. Для економії Вашого часу ми відсортували їх за марками і моделями.

Хочемо привернути особливу увагу при виборі автомобільних дисків враховувати той факт що розмір має дуже велике значення, при виборі дисків часто автолюбителі замовляючи красиві по дизайну колісні диски в невеликому розмірі отримують не повне задоволення від свого замовлення. Тому ми рекомендуємо все таки отримувати консультацію від менеджерів нашої компанії. Маючи великий досвід, хочемо зауважити, що після консультації дуже велика кількість клієнтів в кінцевому підсумку змінюють думку і замовляють інші варіанти дисків і залишаються дуже задоволені. Наша команда постарається щоб кожен клієнт залишився задоволений і щасливий від свого вірного друга.

Всім вдалого вибору і удачі на дорогах.

Контактная информация компании Exclusive Avto

Менеджерexclusiveavto.com.ua
Exclusive Avto
Компания, предоставляющая услуги
УкраинаКиевПироговский шлях, 135. Замовлення і видача товару в Києві проводиться за адресою: м.Київ, проспект Повітрофлотський 72.
+380953249535
+380501711036
info@exclusiveavto.com.uainfo@exclusiveavto.com.uaexclusiveavto.com.ua5-10 человек
2008Менее 10 тыс. USDЧастное предприятие
До 100 кв.м.Внешний и внутренний